قابلیت ساخت آواتار دربرنامه واتس اپ به کمک هوش مصنوعی

به وبلاگ روبو خوش آمدید، در این مقاله می خواهیم درباره قابلیت ساخت آواتار با هوش مصنوعی در اپلیکیشن واتس اپ صحبت کینم، پس در ادامه مطلب همراهمان باشید. 

اگر به اخبار صفر تا صد هوش مصنوعی علاقه دارید وبلاگ روبو را دنبال کنید.

ساخت آواتار با هوش مصنوعی در واتس اپ

متا به طور مداوم در تلاش است تا واتس اپ را با به روز رسانی های جدید خود هوشمند تر کند و آن را به ابزار هوش مصنوعی یک مرحله ای برای اکثر کاربران تبدیل کند. بر اساس گزارش ها، Meta AI در اپلیکیشن پیام رسان به زودی به کاربران اجازه می دهد عکس ها را آپلود، ویرایش و آنالیز کنند. 

طبق گزارش های جدید، واتس اپ مشغول توسعه هوش مصنوعی مولد تازه‌ ای است که می تواند آواتار های شخصی سازی شده برای کاربران این پیام رسان ایجاد نماید.

پس از اسنپ چت، واتس اپ اکنون به اپلیکیشن پیام رسانی جدید با قابلیت هوش مصنوعی (AI) تبدیل شده است. متا اخیرا هوش مصنوعی را در واتس اپ معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد محتوا تولید کنند، سوال بپرسند و تصاویر هوش مصنوعی در حال حرکت ایجاد کنند.

طبق گزارش ها، این شرکت اکنون آزمایش یک قابلیت هوش مصنوعی جدید در واتس اپ را آغاز کرده است که به کاربران امکان ویرایش و تجزیه و تحلیل فوری تصاویر را می دهد.

ساخت آواتار با کمک هوش مصنوعی در پلتفرم واتس اپ

کاربران به زودی می توانند تصاویر خود را با استفاده از هوش مصنوعی متا در واتس اپ ویرایش کنند

طبق گزارش WaBetaInfo، به زودی دو قابلیت جدید در متا AI در واتس اپ به کاربران ارائه می شود. کاربران می توانند عکس ها را آپلود کنند و در مورد آن سوال بپرسند. آنها همچنین می توانند از پیام های متنی برای ویرایش عکس خود توسط هوش مصنوعی استفاده کنند. گزینه آپلود تصاویر در گوشه پایین سمت راست در دسترس خواهد بود.

زمانی که فکر می کردیم تولید تصاویر هوش مصنوعی در واتس اپ سرگرم کننده ترین کار است، این شرکت تصمیم گرفت یک ویژگی جدید برای کاربران خود ارائه دهد.

کاربران به زودی می توانند از Meta AI بخواهند که آواتار هوش مصنوعی خود را تولید کند. برای انجام این کار، کاربران باید عکس های راه اندازی بگیرند که برای ایجاد تصاویر مورد استفاده قرار می گیرند و مطمئن شوند که ظاهر شما را دقیقا نشان می دهند.

با این حال، در حال حاضر هیچ تاییدی مبنی بر اینکه چه سطحی از ویرایش تصویر متا AI می تواند در این پلتفرم انجام دهد وجود ندارد. با در نظر گرفتن سایر ابزار های ویرایش تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی، انتظار می رود که Meta AI یک شی را حذف کند، پس زمینه را حذف و جایگزین کند، و همچنین ظاهر تصویر را تغییر دهد.

البته متا در نسخه های اخیر، امکانات متنوع مبتنی بر هوش مصنوعی خود را به این پلتفرم اضافه کرده است که از جمله آن ها می توان به نوار جستجو مستقل برای نسخه iOS اشاره کرد.

همچنین این برنامه اکنون قابلیت هایی برای ساخت خودکار عکس به کاربران ارائه می دهد. به همین دلیل چندان دور از ذهن نیست که در آینده نزدیک شاهد ساخت آواتار با استفاده از دستورات متنی و عکس های کاربران در واتس اپ باشیم.

برای استفاده از امکانات هوش مصنوعی ChatGPT-4o میتوانید از روبو، هوش مصنوعی فارسی، به راحتی استفاده کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *